Profile uczestniczek

Eliza Pyciak Profil Elizy
4824
Sandra Mastalerz Profil Sandry
3898
Kasia Liberska Profil Kasi
2863
Asia Ruszczyk Profil Asi
2304
Dowiedz się więcej
7 Komentarzy

Tagi podsumowanie Sandra easytone akcja reebok

SANDRA – podsumowanie

Sandra chciała się pozbyć przede wszystkim zbędnej tkanki tłuszczowej i wyrzeźbić sylwetkę, więc swoją akcję rozpoczęła i zakończyła pomiarami. Z dumą przyznaje, że w ciągu 2 miesięcy zawartość tkanki tłuszczowej w jej organizmie spadła o 1,5 %. Takie wyniki są dla mniej bardzo motywujące do dalszej pracy.

W diecie najtrudniej było jej wyeliminować cukier, a nowy nawyk to dokładne sprawdzanie etykiet etykiety produktów w sklepach dla wykluczenia wszystkiego, co zawiera MOM czy zbędnej chemii. Udało jej się także ograniczać nocne podjadanie i późne, tłuste kolacje – ostatni posiłek je 3 – 4 godziny przed snem, wszystko bez „polepszaczy”, czyli majonezów i sosów. Ale nie zrezygnowała całkowicie z fastfoodów, bo jak mówi - życie nie jest od odmawiania sobie wszystkiego, co dobre, natomiast nadmiar kalorii spala ćwiczeniami. Dzięki zdrowszej diecie poprawił się wygląd jej cery, paznokci i włosów.

Buty Reebok EasyTone Sandra przetestowała pod kątem różnych aktywności i stwierdziła, że najlepiej sprawdzają się do szybkiego marszu, podczas którego najbardziej czuć wbudowane poduszeczki. Dodaje, że dość wysoka podeszwa dodaje kilku cm wzrostu, co spodoba się szczególnie niskim dziewczynom, a szwy w środku są niewyczuwalne, dzięki czemu buty nie obcierają. Ogólne Sandra uznała, że chodzenie w nich to po prostu przyjemność, zwłaszcza, że wraz z ćwiczeniami pomogły jej wzmocnić uda, pośladki, ścięgna podkolanowe i łydki.

ZDANIEM DIETETYKA:

Sandra sumiennie przyłożyła się do powierzonego jej zadania. Moją pierwszą radą było, aby całkowicie zaprzestała słodzenia napoi. Nie obyło się bez żalu, ale udało się! Sukcesywnie wprowadziła także pewne ilości warzyw – tu jest jeszcze sporo do zrobienia, ale „pierwsze koty za płoty” :)

Warto popracować jeszcze nad regularnością posiłków oraz wyeliminowaniem przekąsek, bo z tym jest problem. Jednak za nami jedynie 2 miesiące, to dopiero początek – wierzę, że Sandra zachęcona wynikami nie poprzestanie w postanowieniu zdrowej diety.

Czy udało jej się osiągnąć cel? TAK zdecydowanie – Sandra zgubiła w tym czasie  1 kg oraz 1,5 % tkanki tłuszczowej.

SANDRA podsumowanieSANDRA podsumowanieSANDRA podsumowanieSANDRA podsumowanieSANDRA podsumowanie

Autor: Wei

Dodaj zdjęcia do komentarza (maksymalnie 5 zdjęć).

Dozwolone formaty plików to: jpg, png, gif do 20MB.

Wybierz zdjęcia
ja

ja | | Zgłoś | Odpowiedz

To ile w koncu tej tkanki zlecialo?

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

w tekście podane są dwie różne wartości jeśli chodzi o tą tkankę tłuszczową...

missfashion

missfashion | | Zgłoś | Odpowiedz

mam wrazenie gdy widze blogi dziewczyn i wpisy tutaj ze akcje na snobce prowadza osoby bez doswiadczenia. jak mozna podac dwie rozne wartosci, co to w ogole za podsumowanie?

dkeiwo

dkeiwo | | Zgłoś | Odpowiedz

moim zdaniem ta dziewczyna wygląda najlepiej,jest szczupła ale jeszcze ma jakieś kobiece kształty