Profile uczestniczek

Eliza Pyciak Profil Elizy
4824
Sandra Mastalerz Profil Sandry
3898
Kasia Liberska Profil Kasi
2863
Asia Ruszczyk Profil Asi
2304
Dowiedz się więcej
2 Komentarze

Tagi podsumowanie Kasia easytone akcja reebok

KASIA – podsumowanie

Kasia największych zmian w swoich nawykach dopatruje się w stronie żywieniowej. Dzięki sukcesywnemu wprowadzaniu w życie rad dietetyka, pani Justyny Marszałkowskiej, „polubiła” wodę i wypija jej 1,5l dziennie.

Zrezygnowała jednak z wód smakowych i słodkich napojów gazowanych. Przyzwyczaiła się także do regularnych posiłków, choć ze względu na charakter pracy nie udało jej się wyeliminować jedzenia w bardzo późnych godzinach. Przyznała się, że parę razy skusiła się też na ukochane chipsy, jednak zwykle sięgała po zdrowsze przekąski (np. orzechy). W jej diecie pojawiło się też więcej warzyw i prawie codziennie spożywa zalecane ich 5 porcji. Jest jednak kilka rzeczy, których nie udało jej się zmienić. Wbrew radom pani dietetyk, Kasia nie spożywa większej ilości węglowodanów, trudno jej przekonać się do kasz, ryżu i makaronów.

W kwestii ruchowej, choć Kasia zawsze należała do osób aktywnych, główną zmianą była regularność. Bardzo intensywny wysiłek przeplatany kilkudniowym lenistwem zamieniła na codzienne spacery, wycieczki rowerowe i wyjścia na basen, podczas których zawsze towarzyszyły jej EasyTone’y, nawet podczas załatwiania spraw zawodowych, które nie wymagały eleganckiego stroju.

O samych butach Reebok EasyTone mówi, że są nietypowe. Różnicę poczuła już przy pierwszym założeniu. Dwie „poduszeczki” wbudowane w podeszwę sprawiają, że buty wydawały się mniej stabilne, więc na początku chodziło się w nich całkiem inaczej niż w niż w klasycznych sportowych butach. Ale stopa przyzwyczaiła się i Kasia szybko zapomniała, że nosi jakieś „specjalne” buty. Nawet po dłuższych spacerach nie miała zakwasów, mięśnie też nie bolały. Wizualnie buty przypadły jej do gustu – są stylowe i smukłe, pasują do wielu ubrań, które nosi na co dzień.

ZDANIEM DIETETYKA:

Dieta Kasi przeszła prawdziwą rewolucję – począwszy od wody, którą sukcesywnie wprowadzała do diety „małymi łyczkami” poprzez włączenie do menu warzyw, a wyeliminowanie wód smakowych i słodkich napojów gazowanych. Wciąż jest niewielki problem z regularnością oraz późnymi kolacjami, jednak grzeszki i małe błędy zdarzają się każdemu. Najważniejsze, że podstawowe zasady zdrowej diety zostały wdrożone, więc ze spokojem czekam na kolejne sukcesy!

Cel Kasi – plus 3 kg został prawie osiągnięty, zwiększyła się zawartość tkanki mięśniowej, co w przypadku Kasi jest bardzo korzystne.

KASIA podsumowanieKASIA podsumowanieKASIA podsumowanieKASIA podsumowanieKASIA podsumowanieKASIA podsumowanieKASIA podsumowanie

Autor: Wei

Dodaj zdjęcia do komentarza (maksymalnie 5 zdjęć).

Dozwolone formaty plików to: jpg, png, gif do 20MB.

Wybierz zdjęcia
gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

chuda jak była tak jest... szkoda, że na tych fotkach tak się garbi

gość

gość | | Zgłoś | Odpowiedz

Talii to ona nie ma w ogole