Profile uczestniczek

Eliza Pyciak Profil Elizy
4824
Sandra Mastalerz Profil Sandry
3898
Kasia Liberska Profil Kasi
2863
Asia Ruszczyk Profil Asi
2304
Dowiedz się więcej
0 Komentarzy

Tagi Anna Mucha Reebok Easytone

Ania Mucha rzuca wyzwanie swojej figurze!

Przed Anną Muchą stoi kolejne zadanie – ambasadorka marki podjęła wyzwanie Reebok EasyTone, w czasie którego zamierza udowodnić, że codzienna aktywność, regularny trening i zrównoważona dieta, połączone z noszeniem obuwia Reebok EasyTone, pomagają utrzymać ciało w dobrej formie w wymierny sposób.

Ambasadorka już niejednokrotnie udowodniła, że nie boi się wyzwań i z uporem dąży do postawionego celu. W ramach swojego nowego zadania postanowiła podejść do tematu bardziej holistycznie i zdecydowanie zmienić swój styl życia. Ania pokaże, w jaki sposób można prowadzić zdrowy i aktywny styl życia, a także jak wpływa to na nasze samopoczucie i sylwetkę. Udowodni, że wbrew powszechnym przekonaniom, troska o zgrabną figurę nie musi wiązać się z ogromnym wysiłkiem na siłowni, wyrzeczeniami i ciągłą głodówką. Każda kobieta może w prosty i przyjemny sposób zadbać o swoje ciało. W celu weryfikacji podjętego wyzwania, ambasadorka, na początku i na końcu akcji, podda się profesjonalnemu pomiarowi tkanki tłuszczowej.

Wyzwanie przebiegać będzie w dwóch etapach:

Etap 1:

W pierwszym etapie, którego celem jest poprawa ogólnej kondycji ambasadorki,
z pomocą trenera Reebok University Poland, Roberta Czecha, aktorka nauczy się wykonywania prostych ćwiczeń, które nawiązywać będą do niestabilności odczuwanej podczas chodzenia w butach EasyTone. W związku z tym, do treningu użyte zostaną sprzęty typu step, piłka gimnastyczna czy skakanka. Ćwiczenia skonstruowane będą w taki sposób, aby z łatwością można było wykonywać je w domowym zaciszu. Ambasadorka będzie trenowała 3 razy w tygodniu przez ok. 1 godz.

Etap 2:

W drugim etapie, korzystając z rad dietetyka medycznego, Justyny Marszałkowskiej-Jakubik, Anna Mucha dowie się, jakie są zalety zrównoważonej diety i jak dostosować ją do wymagań i potrzeb własnego organizmu. Aktorka nauczy się wybierać wyłącznie zdrowe produkty, nie mające szkodliwego wpływu na jej sylwetkę. Dodatkowo, ekspertka zapozna Anię z podstawowymi założeniami takiej diety i pokaże, jak w prosty sposób, nie zapominając o odpowiednim połączeniu składników, przygotować lekkostrawny i niskokaloryczny posiłek.

 Zmagania Ani z Wyzwaniem Reebok EasyTone można będzie śledzić już we wrześniu w tygodniowych wydaniach Dzień Dobry TVN, a także na portalu www.o2.pl.

Obuwie Reebok EasyTone, w którym na co dzień chodzi Ania Mucha, dzięki zastosowaniu specjalnej technologii powoduje naturalną niestabilność podczas chodzenia, dając uczucie stąpania po piasku. Jak pokazują badania przeprowadzone na Arizona State University, regularne noszenie butów EasyTone pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową o średnio 2,5%*.

Oprócz kolekcji obuwia dostępna jest też odzież z linii EasyTone, w której zastosowano specjalne taśmy ResisTone™ powodujące powstawanie oporu dla mięśni nóg i pleców. Dzięki dopasowanemu krojowi, ubrania nie krępują ruchów, a fioletowy kolor nadaje im modnego i stylowego wyglądu.

 

 


* Niezależne badanie przeprowadzone w okresie 12 tygodni wykazało, że u kobiet w wieku 22-39 lat, które 3 x w tygodniu podczas monitorowanych treningów aerobowych na bieżni nosiły buty EasyTone, nastąpiła redukcja tkanki tłuszczowej średnio o 2,5%. Chociaż nie nastąpiła utrata wagi ciała, redukcja tkanki tłuszczowej u kobiet noszących buty EasyTone wynosiła tyle samo co przyrost czystej masy mięśniowej. Indywidualne wyniki mogą się różnić. Badanie nie objęło butów EasyTone+ oraz EasyTone Too. 

Dodaj zdjęcia do komentarza (maksymalnie 5 zdjęć).

Dozwolone formaty plików to: jpg, png, gif do 20MB.

Wybierz zdjęcia